estetica.hr

GDJE NAPRAVITI NAJTRAŽENIJE TRETMANE ZA KVALITETU KOŽE UZ KOJE VAM PUDER NEĆE TREBATI?

Stari Talijani proslavljali su Novu godinu bacajući iz kuće kroz prozor stare stvari, pokućstvo, odjeću… Mi smo protiv bacanja stvari, ali navijamo za to da iz sebe izbacite sve loše i negativno, a poradite na ostvarenju svih snova. A jedan od snova koji su definitivno ostvarivi je onaj o besprijekornoj, blistavoj koži koja je najljepši ukras svake žene.

Blagdani su vrijeme kada je teško posvetiti se sebi jer uglavnom ostavljamo sve za posljednji trenutak, a za neke je tretmane ipak, uz vrhunske stručnjake i najbolje sastojke, potrebno vrijeme. Zato smo pokucali na vrata Poliklinike Sara, omiljene beauty adrese Zagrepčanki, i upitali mr. sc. Sandru Kovačević da nam otkrije tretmane kojima ćemo postići željeni glow efekt i vidljive rezultate u kratkom roku. I zablistati na svakom druženju!

Unnamed4

Iako po struci ginekologinja, osnivačica i vlasnica Poliklinike Sara, ističe se kao jedno od najpoznatijih imena u području anti-age medicine u Zagrebu. Nismo mogli zamisliti bolju sugovornicu jer je mr. sc. Kovačević poznata po svojoj filozofiji da je prirodno najljepše i upravo njezina besprijekorna estetika donijela joj je, među ostalim, nagradu čitatelja portala Estetica.hr. Na njezinoj listi “5 do 12” specijalaca našli su se V-Carbon Peel tretman, ZO Ossential® Stimulator Peel i AlphaRet Professional Peel 30. U nastavku doznajte koji je pravi za vas!

Sara 1

Otkrijte tajnu sjajne kože s V-Carbon Peel tretmanom

Dok se pripremate za predstojeće svečanosti, postoji jedan “detalj” koji može učiniti vaš blagdanski izgled nezaboravnim – vaša koža. S V-Carbon peeling tretmanom, poznatim kao “hollywoodski peel”, vaša koža može postati najljepši ukras ove sezone. V-Carbon je inovativni piling koji kombinira snagu aktivnog ugljena s naprednom tehnologijom za pomlađivanje kože i usporavanje procesa starenja. Ovaj neinvazivni tretman nudi ne samo površinsko pročišćavanje, već i dubinsko prodiranje u pore za maksimalno poboljšanje tena.

Efikasno smanjuje bore i fine linije

Snažnim djelovanjem, V-Carbon efikasno smanjuje bore i fine linije, tretira tamne mrlje i ožiljke od akni te sužava pore. Osim toga, potiče proizvodnju kolagena i smanjuje lučenje sebuma, što dovodi do dugotrajnih rezultata i zdravijeg izgleda kože. Nakon tretmana, koža će biti blistava, s čistim i ujednačenim tenom. Bore i fine linije će biti vidno smanjene, a pore sužene. Pigmenacijske mrlje postaju manje vidljive, ostavljajući kožu mladolikom i svježom.

Poliklinika Sara Male RG 18 768x1154 1

Ten za svečane prigode bez crvenila i ljuštenja

Ako tražite brz i učinkovit način da koža zasja za vrijeme blagdana, ZO Ossential® Stimulator Peel je idealno rješenje. Bilo da se pripremate za božićnu večeru ili novogodišnju zabavu, ovaj tretman će osigurati da koža bude vaš najsjajniji ukras. U svijetu estetske medicine, ZO Ossential® Stimulator Peel izdvaja se kao ultimativno rješenje za sve koji žele oplemeniti kožu bez dugog oporavka. Glavna prednost ovog tretmana je što ne uzrokuje crvenilo ili ljuštenje kože, što ga čini idealnim izborom za pripremu kože za blagdane ili bilo koju svečanu prigodu.

Snaga tri različite kiseline

Poznat kao “Lunch time piling” ili “Red Carpet piling”, ovaj tretman je omiljen među slavnima upravo zbog svoje efikasnosti i brzih rezultata. Jedinstvena formula sadrži tri različite kiseline – salicilnu, mliječnu i citratnu, koje zajedno djeluju na pomlađivanje i osvježavanje kože. Salicilna kiselina je idealna za masnu kožu sklonu aknama, dok mliječna i citratna  pružaju koži zdravi sjaj. Ovaj piling je također odličan za povećanje tolerancije kože na svakodnevni stres. Jedna od najvećih prednosti ovog tretmana je brzina kojom pruža rezultate. Već nakon jednog tretmana, koji traje samo nekoliko minuta, primijetit ćete vidno poboljšanje izgleda kože.

Sara 4 768x1024 1

Zablistajte uz AlphaRet Professional Peel

AlphaRet Professional Peel 30 obožavat će svi koji žele zablistati tijekom blagdanske sezone i biti najbolja verzija sebe za važne događaje i vikend izlaske. Ovaj tretman transformirat će vaš ten, čineći kožu sjajnom, glatkom i spremnom za svečane trenutke.  Ovaj profesionalni kemijski piling koristi naprednu AlphaRett tehnologiju koja kombinira moć mliječne, glikolne i salicilne kiseline. Formula je posebno dizajnirana da poboljšava izgled tonusa i teksture kože, pružajući vidljive rezultate bez dugotrajnog oporavka.

Potiče proizvodnju kolagena i elastina

Sadrži 3% glikolne kiseline koja nježno ljušti gornji sloj kože, pomažući u ujednačavanju boje kože i smanjenju hiperpigmentacije. Retinaldehid, prisutan u formuli, potiče proizvodnju kolagena i elastina, ključnih proteina za elastičnost i čvrstoću kože. Redovita upotreba smanjit će fine linije i bore, poboljšavajući teksturu kože i dajući joj glatkoću i mladolik izgled. Tretman je savršen za one koji žele poboljšati ten i teksturu kože za važne događaje i vikend izlaske.

Sara 2 768x1024 1

Svoj savršeni glow u 5 do 12 dobit ćete u Poliklinici Sara i iz stare godine ponijeti novu sebe!